polski english

W dniach 9-11.11.2018 nasza delegacja w szesnastoosobowym składzie wzięła udział w 41. Zgromadzeniu Delegatów w Łysomicach, organizowanego przez oddział Bydgoszcz. Podczas wydarzenia delegaci wybierali nowe władze IFMSA-Poland, zapadały kluczowe decyzje dotyczące strategii i formy działania organizacji w Polsce, miała miejsce integracja członków oddziałów z całego kraju ..

*

Ponad 400 uczestników, reprezentujących wszystkie uczelnie medyczne w Polsce, wzięło udział w 39. Zgromadzeniu Delegatów Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, które odbyło się w dniach 10-12 listopada 2017 roku w Olsztynie. Było to największe ogólnopolskie forum studentów medycyny i młodych lekarzy. W trakcie zjazdu odbyło się kilkanaście ..

*

W ramach tegorocznej edycji akcji Peer Support po raz kolejny zorganizowaliśmy naszym pierwszakom Medapciak, czyli dzień adaptacyjny na naszym wydziale.  Punktem pierwszym był spacer, w którym wzięło udział około 20 osób. Podczas niego oprowadziliśmy uczestników po terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, pokazując miejsca, w których przyjdzie im spędzić ..

*

W dniach 17-18 września 2016 roku centrum Expo Mazury zamieni się w sportową arenę. W Ostródzie spotkają się profesjonaliści branży fitness, sportowcy oraz miłośnicy aktywnego stylu życia. Targi Vital Sport Arena będą okazją do zapoznania się z pełną ofertą rynku fitness, klubów i siłowni, akcesoriów, sprzętu sportowego, ..

*

14 kwietnia w Międzynarodowe Przedszkole Britannica odbyła się akcja "Szczepionka - jak to tak naprawdę działa?". Uczestnicy spotkali się z dwoma ekspertami: pediatrą Sławomirem Ogórkiem oraz profesor Małgorzatą Huflejt, którzy opowiedzieli o podstawach immunologii, typach szczepionek, a także wytłumaczyli dlaczego szczepienia są tak ważne. Każdy miał ..

*

36. Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland, Wrocław 2016 - delegacja Oddziału Olsztyn IFMSA-Poland ..

*

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland oraz Miasto Olsztyn i Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM zapraszają studentów i pracowników Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie na „Międzywydziałowy bój o miano najzdrowszego wydziału UWM”! Uczestnicy będą musieli wykazać się wiedzą z zakresu nie tylko wiedzy o zdrowym stylu życia, ale również ..

*
*
*
*
*

Kolejna edycja akcji Zdrowie pod Kontrolą IFMSA-Poland już za nami! Przeprowadziliśmy ponad 2500 badań i konsultacji medycznych. Wydarzenie okazało się wielkim sukcesem ponieważ udało nam się zwrócić uwagę odwiedzający na konieczność dbania o swoje zdrowie Emotikon wink Chcielibyśmy podziękować przede wszystkim wolontariuszom, a także lekarzom, partnerom i ..

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Olsztyn
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl