polski english
« powrót
Daphne na Dzień Kobiet
14 marca o 11:22;   

Daphne zaatakowało po raz kolejny. Tym razem, z okazji Dnia Kobiet, odbyły się warsztaty samoobrony oraz tańca orientalnego i pole dance. W tajniki sztuk walki wprowadził Panie nasz oddziałowy specjalista ds. samoobrony Erwin Klimek. Oprócz pokazu oraz intensywnych ćwiczeń, znalazło się również miejsce na praktyczne rady, m.in. jak upadać, aby nie zrobić sobie krzywdy.

Część taneczna została zorganizowana przez szkołę tańca Lejdis Studio. Na początek, postanowiliśmy pokonać nieśmiałość i przekonać Uczestniczki, aby się otworzyły i pozbyły zahamowań. Z pomocą przyszedł nam polce dance, w którym jak się okazało, większe znaczenie mają zdolności akrobatyczne, niż wyczucie rytmu ;) Następnie wkroczyliśmy w magiczny świat orientu. Świecące cekiny, tajemnicza muzyka i pełne zmysłowości ruchy, to wszystko pozwoliło nam poczuć prawdziwą siłę kobiecości. 

Dodatkowo, Panie mogły również poczuć się jak prawdziwe gwiazdy oddając się w ręce profesjonalnej makijażystki. Z naszych warsztatów wychodziły piękne, radosne oraz pełne pozytywnej energii i mamy nadzieję, że nowo odkryta siła i pewność siebie będą towarzyszyć im już każdego dnia ;) 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Olsztyn
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl