polski english
« powrót
Finał 16 Dni Przeciwdziałania Przemocy ze Względu na Płeć
10 grudnia o 21:54;   

Od 25 listopada do dzisiaj obchodziliśmy 16 Dni Przeciwdziałania ze Względu na Płeć. W naszym Oddziale z tej okazji organizowaliśmy akcję promującą temat w kinie Helios, podczas listopadowej edycji Kina Kobiet, a także kampanię w Bibliotece UWM, podczas której uczyliśmy sposobów, w jaki kobieta może obronić się przed napastnikiem. W dniu wczorajszym, podczas finału naszej akcji, wróciliśmy do źródeł - z kolejną akcją podczas Kina Kobiet w Olsztyńskim Heliosie.

W ramach wczorajszej akcji urządziliśmy performance (fenomenalne zdolności Pauli Dmochowskiej i Ani Tarnowskiej, które możecie podziwiać na zdjęciach), a także stoisko, na którym oprócz kwiatów czy słodkości Panie dostać mogły porady dotyczące Samoobrony ( Erwin Klimek w roli specjalisty od "samoobrony z torebki", czyli co z rzeczy, które mamy przy sobie lub na sobie może okazać się pomocne w zwalczaniu napastnika!), a także dowiedzieć się kim jesteśmy i co robimy. Zapraszamy do obejrzenia galerii z akcji.

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym w obchody 16 Dni Przeciwdziałania ze Względu na Płeć - spisaliście się na medal :) 

Z tego miejsca chcielibyśmy również bardzo podziękować pani Mirabeli Mądrzak, opiekunce projektu Kino Kobiet, za wspieranie naszej inicjatywy i umożliwienie nam przeprowadzenia naszych akcji.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Olsztyn
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl