polski english

Galerie

*
*
*
*
*
*
*
*

Dnia 4.12.2015 w Starym Zaułku na Olsztyńskiej Starówce odbyło się integracyjne spotkanie studentów medycyny polsko- i anglojęzycznej. Data wydarzenia nie została wybrana przypadkowo-spotkanie miało się odbyć w klimacie mikołajkowym. Był to motyw, który pozwolił studentom na porozmawianie o świątecznych tradycjach za granicą. Dodatkowo każdy miał możliwość ..

*
*
*
*

World AIDS Day w Olsztynie rozpoczęliśmy 1. grudnia od rozdania czerownych wstążeczek, które symbolizują solidarność z osobami zakażonymi HIV, chorymi na AIDS oraz ich bliskimi. Główna część akcji realizowana była 5. grudnia (sobota) w Bibliotece Uniwersyteckiej, gdzie rozpowszechnialiśmy wiedzę na temat HIV/AIDS poprzez rozdawanie materiałów informacyjnych. Całość ..

*
*
*
*

Dnia 2 grudnia 2015 roku zorganizowaliśmy akcję Szpital Pluszowego Misia w Zespole Placówek Edukacyjnych w Olsztynie. Było to już nasze drugie spotkanie z dziećmi autystycznymi i dziećmi z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Przez 3 godziny nasi wolontariusze wraz z podopiecznymi placówki leczyli chore misie, przepisywali leki i przeprowadzali poważne ..

*
*
*
*

Pierwsze koty za płoty! 10 listopada odbyła się otwierająca tegoroczny cykl projekcja Kina SCORPion, czyli kina z medycyną w tle. Tematem przewodnim tej edycji było PTSD, czyli Zespół Stresu Pourazowego. Dzięki uprzejmości pani Katarzyny Gawlińskiej, eksperta witryny Misja: PTSD oraz działaczki Fundacja Szarik mieliśmy okazję zaznajomić się z ..

*
*
*
*

Zdjęcia/ photos: Stefania Brejtfus, Helena Cyranik, Natalia FIlimoniuk, Aleksander Tyszka #‎DzieńdlaZdrowia #‎IFMSAOlsztyn ..

*
*
*
*

W sierpniu w Olsztynie gościliśmy studentów medycyny w ramach SCOPE i SCORE. Studenci z Bośni i Hercegowiny, Tajwanu, Indonezji, Tunezji, Hiszpanii, Turcji, Węgier, Rumunii, Maroko i Czech odbywali praktyki wakacyjne w szpitalu oraz wymianę naukową w Katedrze Fizjologii Człowieka WNM UWM. Spędzali z nami aktywnie czas ..

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Olsztyn
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl