polski english

Galerie

*
*
*
*

Zdjęcia: Aleksander Tyszka ..

*
*
*
*

W ramach tegorocznej edycji akcji Peer Support zorganizowaliśmy naszym nowym kolegom i koleżankom z pierwszego roku Medapciak, czyli dzień adaptacyjny na Wydziale Nauk Medycznych.   Punktem pierwszym były zajęcia na Katedrze Anatomii, na których powitaliśmy liczną grupę około 50 osób. Zajęcia te umożliwiły świeżo upieczonym studentom zapoznanie z ..

*
*
*
*

Za nami ostatnie w tym roku akademickim zajęcia, podczas których zgłębialiśmy tajniki szycia chirurgicznego. Tym razem były one skierowane dla studentów pierwszego i drugiego roku kierunku lekarskiego. Kolejna edycja Warsztatów Szycia Chirurgicznego juĹź w nowym roku akademickim. Zachęcamy do śledzenia informacji pojawiających się na naszej stronie internetowej www.olsztyn.ifmsa.pl oraz ..

*
*
*
*

Po raz kolejny mieliśmy okazję wziąć udział, tym razem już w XXI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Specjalnie z tej okazji zorganizowaliśmy plenerową odsłonę Szpitala Pluszowego Misia. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych dzieci bardzo licznie uczestniczyły w przygotowanych przez nas atrakcjach a maskotki były ciągle badane i poddawane ..

*
*
*

28 maja br. zakończył się tegoroczny cykl warsztatów „Prawo i Medycyna”, organizowany we współpracy z Kołem Naukowym Prawa Medycznego „Salus aegroti suprema lex esto” pod opieką dr Agnieszki Kowalskiej. Tematem omówionym  w czasie ostatniej części było prawo karne w świetle pracy lekarza. Ponadto, mieliśmy przyjemność wysłuchania prelekcji ..

*
*
*
*

Pink Lips podczas Kortowiady, czyli rakowi mówimy RÓŻOWE STOP! 15. i 16 maja w naszym oddziale miały miejsce pierwsze, inauguracyjne akcje w ramach projektu Pink Lips! To niepowtarzalne wydarzenie w ramach programu stałego SCORA, którego celem jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki Raka Szyjki Macicy. Wykorzystując największy atrybut ..

*
*
*
*

Za nami Candlelight Memorial Day 2014, który odbył się 18 maja. Poraz kolejny zdecydowaliśmy się przeprowadzić akcję w okolicach olsztyńskiej starówki, gdzu Olsztynianie z pełnym zaangażowaniem i szacunkiem uczcili ten dzień. Utworzyliśmy ze świeczek symboliczną "czerwoną wstążkę", jako znak solidaryzowania z tymi, których AIDS dotyczy, a także ..

*
*
*
*

Za nami kolejne zajęcia w tym roku, podczas których zgłębialiśmy tajniki szycia chirurgicznego. Tym razem były one skierowane dla studentów pierwszego i drugiego roku kierunku lekarskiego. Uczestnicy z pełnym zaangażowaniem poznawali nowe techniki szycia i ćwiczyli ich wykonywanie na świńskich nóżkach. Już niedługo odbędzie się kolejna edycja Warsztatów Szycia ..

*
*
*
*

32 Zgromadzenie Delegatów IFMSA - Poland odbywajace się w dniach 11 - 13 kwietnia br. w Gdańsku - Sobieszowo przeszło już do historii. Zawarliśmy dużo nowych znajomości, zyskaliśmy mnóstwo motywacji do dalszych działań a przede wszystkim dobrze się bawiliśmy Za to wszystko dziękujemy OC Ifmsa-Poland Oddział ..

*
*
*
*

Za nami kolejna akcja Szpitala Pluszowego Misia! 2. kwietnia gościliśmy w Przedszkolu Miejskim nr 4 im.Pluszowego Misia, gdzie udało nam się wyleczyć około 50 misiowych pacjentów! Nasi lekarze przeprowadzali z przedszkolakami wywiad lekarski, osłuchiwali pluszowych podopiecznych, tłumaczyli dzieciom po co wykonywane są badania i na czym polegają,a także ..

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Olsztyn
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl