polski english

Galerie

*
*
*
*

W sobotę 5 kwietnia w Centrum Handlowym Aura odbyła się kolejna edycja akcji "Zdrowie pod Kontrolą". W ramach akcji udało nam się przebadać: 222 osoby - pomiary glikemii i/lub ciśnienia; 200 osób - zawartość wody i tkanki tłuszczowej w organizmie; 67 osób - zawartość tlenku węgla w wydychanym powietrzu; karty ..

*
*
*
*

W dniu dzisiejszym goście odwiedzający nasz Uniwersytet z okazji Dni Otwartych mieli szansę na prawdziwe, przyspieszone Warsztaty Szycia! Nie lada odwagi trzeba było, aby przy wielu gapiach spróbować swoich sił w domenie chirurgów, jednak znalazło się wielu śmiałków, którzy chcieli wypróbować swoje możliwości! Oprócz Szycia zainteresowani ..

*
*
*
*

Tym razem kino SCORPion było nieco bardziej interaktywne niż zazwyczaj! Oprócz projekcji tematycznego filmu mieliśmy okazję choć przez chwilę wczuć się w role osób niewidomych i zobaczyć, jak trudne stają się codzienne czynności, gdy zabraknie nam pomocy oczu. Za udostępnienie zdjęć bardzo dziękujemy naszemu fotografowi tej ..

*
*
*
*
*
*
*
*

Daphne zaatakowało po raz kolejny. Tym razem, z okazji Dnia Kobiet, odbyły się warsztaty samoobrony oraz tańca orientalnego i pole dance. W tajniki sztuk walki wprowadził Panie nasz oddziałowy specjalista ds. samoobrony Erwin Klimek. Oprócz pokazu oraz intensywnych ćwiczeń, znalazło się również miejsce na praktyczne rady, ..

*
*
*
*

W sobotę 1 marca odbyły się w naszym oddziale, już po raz drugi, Warsztaty Taneczne. Zostały one zorganizowane w ramach współpracy Programu Stałego ds. Edukacji Medycznej i Programu Stałego ds. Zdrowia Publicznego, a dokładnie Projektu Zaburzenia Odżywiania. Tym razem dzięki uprzejmości Studia "Rytm" i klubu "Amnezja" uczestnicy ..

*
*
*
*
*
*
*
*

„Dzięki prostemu badaniu, zapobiegaj rakowi szyjki macicy! Spytaj o badanie cytologiczne swojego ginekologia”. Zakończyliśmy Tydzień Prewencji Raka Szyjki Macicy obchodzony w naszym Oddziale już poraz drugi. Przekonaliśmy się, że warto wychodzić do naszego społeczeństwa z propozycją dialogu i z otwartością na rodzące się pytania. Naszym celem było ..

*
*
*
*

Dnia 8.01.2014 w naszym Oddziale odbyły się specjalne warsztaty dla przyszłych edukatorów Peer Education w tematyce SCORA. Jest to kolejny ważny krok do tego, aby udało nam się zrealizować jedno z głównych założeń olsztyńskiego SCORA na ten rok, czyli wprowadzić projekty: „Pierwsza Wizyta u Ginekologa”, „Męskie ..

*
*
*
*

W niedzielę 15 grudnia odbyły się  po raz pierwszy w naszym Oddziale Warsztaty Taneczne. Zostały one zorganizowane w ramach współpracy Programu Stałego ds. Edukacji Medycznej i Programu Stałego ds. Zdrowia Publicznego, a dokładnie Projektu Zaburzenia Odżywiania. W ramach Warsztatów uczestnicy pod okiem  instruktorów ze Studia Animacji Ruchowej ..

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Olsztyn
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl