polski english

Galerie

*
*
*
*

W minioną środę odwiedziliśmy Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie. Nie były to jednak zwykłe odwiedziny, ponieważ towarzyszył nam Święty Mikołaj wraz z całą świtą swoich Elfów, Aniołków i Reniferów! Pośród śpiewu kolęd i śmiechu najmłodszych udało nam się spotkać z ponad setką dzieci, które - ..

*
*
*
*

Pierwsze zorganizowane przez nasz Oddział Warsztaty USG dobiegły końca. Uczestnicy w czasie 2 zajęć z doświadczonymi lekarzami mieli możliwość zarówno teoretycznego jak i praktycznego zapoznania się z działaniem aparatu do USG i ćwiczenia na sobie techniki badania. Mamy nadzieję, że w satysfakcjonującym stopniu poszerzyli swoją wiedzę na ..

*
*
*
*

W piątek 13 grudnia w klubie Amnezja odbył się koncert zespołu The Painkillers podczas którego zbieraliśmy fundusze na prezenty dla dzieci w ramach programu "Miś pod szpitalną choinkę". Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy zdecydowali się wesprzeć naszą akcję przekazując przedmioty na licytację. Byli to: Body Perfect Fitness Wellness ..

*
*
*
*

Od 25 listopada do dzisiaj obchodziliśmy 16 Dni Przeciwdziałania ze Względu na Płeć. W naszym Oddziale z tej okazji organizowaliśmy akcję promującą temat w kinie Helios, podczas listopadowej edycji Kina Kobiet, a także kampanię w Bibliotece UWM, podczas której uczyliśmy sposobów, w jaki kobieta może obronić ..

*
*
*
*

Kolejny Światowy Dzień AIDS już za nami! W drugiej części naszej akcji Oddział Olsztyn zorganizował imprezę tematyczną w Klubie jazzowym AMNEZJA (6.12.2013). Podczas tego wydarzenia wyświetlaliśmy filmy edukacyjne dot. HIV/AIDS oraz zorganizowaliśmy część konkursową, w której można było wygrać atraktyjne nagrody. Wieczór umilił nam występ zespołu "The ..

*
*
*
*

Za nami kolejna edycja cieszącego się wielką popularnością eventu Let's Ponglish/Mieszanka kulturowa! Wydarzenie to pozwala choć na chwilę zapomnieć o problemach, zbliżających się kolokwiach przy psującej się pogodzie na dworze i...zatopić się w rozmowie! Odłóżmy telefony, laptopy, portale społeczne i spotkajmy się z drugim człowiekiem face-to-face! ..

*
*
*
*

Kolejny Światowy Dzień AIDS już za nami!  W tym roku z powodzeniem zorganizowaliśmy stanowisko informacyjne w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM 2.12.2013 docierając do szerokiego grona studentów i pracowników naszej Uczelni. Naszym celem było zwrócenie uwagi na ogromny problem, jakim jest niestety niewiedza społeczeństwa na temat HIV/AIDS. Staraliśmy się ..

*
*
*
*

Listopad jest niezwykłym miesiącem dla Szpitala Pluszowego Misia ze względu na Światowy Dzień Pluszowego Misia, który przypada na 25 listopada. Z tego względu jest nam niezmiernie miło ogłosić, że w tym właśnie miesiącu odbyły się dwie akcje, podczas których łącznie udało nam się przebadać ok. 140 ..

*
*
*
*

Za nami pierwsze zajęcia w tym roku, podczas których zgłębialiśmy tajniki szycia chirurgicznego. Cieszyły się one ogromną popularnością wśród studentów wszystkich lat kierunku lekarskiego UWM w Olsztynie. Uczestnicy z pełnym zaangażowaniem poznawali nowe techniki szycia i ćwiczyli ich wykonywanie na świńskich nóżkach. Po zakończeniu zajęć, wszyscy uczestnicy ..

*
*
*
*

27 listopada w ramach 16 Dni Przeciwdziałania Przemocy ze Względu na Płeć nasz Oddział zorganizował akcję tulipanową w Bibliotece Uniwersyteckiej, połączoną z konsultacjami ze specjalistą od samoobrony. Pierwszy raz w naszym Oddziale przeprowadziliśmy także mini-performance, w trakcie którego nasze piękne dziewczyny siedziały w ciemnych okularach zakrywających ..

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Olsztyn
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl