polski english

Galerie

*
*
*
*

MEDIA O NASZEJ AKCJI: Gazeta Olsztyńska: ..

*
*
*
*

31 maja to Światowy Dzień bez Papierosa! Z tej okazji w Bibliotece Uniwersyteckiej zorganizowaliśmy akcje Anti Tobacco. Skierowana była ona głównie do studentów, którzy odwiedzając bibliotekę mogli dowiedzieć się więcej na temat szkodliwości palenia tytoniu oraz sprawdzić (jeżeli są palaczami) stopień uzależnienia od nikotyny a także ..

*
*
*
*

19 maja odbyła się po raz pierwszy organizowana przez nasz oddział akcja "Candlelight Memorial Day" w ramach Programu Stałego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS. W związku z tym w centrum Olsztyna na Starym Mieście ułożyliśmy ze zniczy wstążkę jako znak pamięci o wszystkich osobach, które nie wygrały ..

*
*
*
*

Dnia 09 maja swoją premierę w naszym oddziale miał projekt Daphne przeprowadzony w ramach Programu Stałego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS. Z tej okazji przeprowadzone zostały warsztaty z Panią psycholog dr Izabelą Sebastyańską połączone z kursem samoobrony przeprowadzonym przez Pana mgr Andrzeja Wierzbickiego. Podczas warsztatów uczestniczki ..

*
*
*
*

W dniu 24 kwietnia br. w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM odbyła się nasza pierwsza samodzielna akcja organizowana w ramach projektu "W Kleszczach Kleszczy". Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego wydarzenia, wykonnaych przez Katarzynę Stańską. ..

*
*
*
*

Olsztyńska delegacja wspaniale spędziła czas na wiosennym Zgromadzeniu Delegatów w Paprotni i naładowana w pełni baterie do dalszego działania :).  ..

*
*
*
*

W dniu 13 kwietnia 2013 roku IFMSA-Poland Oddział Olsztyn przeprowadził w Centrum Handlowym Alfa w Olsztynie akcję "Zdrowie pod Kontrolą". Była to pierwsza odsłona tego przedsięwzięcia w naszym mieście. "Zdrowie pod kontrolą" jest dużą akcją prozdrowotną z zakresu zdrowia publicznego, która łączy kilka mniejszych projektów działających w ..

*
*
*
*

13.12 po raz pierwszy odbyły się Warsztaty Podstaw Pielęgniarstwa, w których uczestniczyło 10 osób. Pod kierunkiem Pielęgniarki Pani Kasi uczestnicy nauczyli się podstawowych zasad wykonywania wstrzyknięć, pobierania krwi i zakładania wenflonów. Z wielkim zaangażowaniem i chęcią sami ćwiczyli i wyjaśniali nieścisłości doskonaląc nowopoznane umiejętności. ..

*
*
*
*

Już drugi raz w tym miesiącu odbyły się Warsztaty Szycia Chirurgicznego, cieszącę się ogromną popularnością wśród studentów wszystkich lat kierunku lekarskiego naszej Uczelni. Uczestnicy z pełnym zaangażowaniem poznawali nowe techniki szycia i ćwiczyli ich wykonywanie na świńskich nóżkach. Większość z uczestników zapowiedziała uczestnictwo w kolejnych edycjach warsztatów. ..

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Olsztyn
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl