polski english
*

W ramach tegorocznej edycji akcji Peer Support po raz kolejny zorganizowaliśmy naszym pierwszakom Medapciak, czyli dzień adaptacyjny na naszym wydziale.  Punktem pierwszym był spacer, w którym wzięło udział około 20 osób. Podczas niego oprowadziliśmy uczestników po terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, pokazując miejsca, w których przyjdzie im spędzić ..

*

W dniach 17-18 września 2016 roku centrum Expo Mazury zamieni się w sportową arenę. W Ostródzie spotkają się profesjonaliści branży fitness, sportowcy oraz miłośnicy aktywnego stylu życia. Targi Vital Sport Arena będą okazją do zapoznania się z pełną ofertą rynku fitness, klubów i siłowni, akcesoriów, sprzętu sportowego, ..

*

14 kwietnia w Międzynarodowe Przedszkole Britannica odbyła się akcja "Szczepionka - jak to tak naprawdę działa?". Uczestnicy spotkali się z dwoma ekspertami: pediatrą Sławomirem Ogórkiem oraz profesor Małgorzatą Huflejt, którzy opowiedzieli o podstawach immunologii, typach szczepionek, a także wytłumaczyli dlaczego szczepienia są tak ważne. Każdy miał ..

*

36. Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland, Wrocław 2016 - delegacja Oddziału Olsztyn IFMSA-Poland ..

*

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland oraz Miasto Olsztyn i Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM zapraszają studentów i pracowników Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie na „Międzywydziałowy bój o miano najzdrowszego wydziału UWM”! Uczestnicy będą musieli wykazać się wiedzą z zakresu nie tylko wiedzy o zdrowym stylu życia, ale również ..

*
*
*
*
*

Kolejna edycja akcji Zdrowie pod Kontrolą IFMSA-Poland już za nami! Przeprowadziliśmy ponad 2500 badań i konsultacji medycznych. Wydarzenie okazało się wielkim sukcesem ponieważ udało nam się zwrócić uwagę odwiedzający na konieczność dbania o swoje zdrowie Emotikon wink Chcielibyśmy podziękować przede wszystkim wolontariuszom, a także lekarzom, partnerom i ..

*

Zakończyliśmy kolejną edycję akcji Zdrowie pod Kontrolą IFMSA-Poland. Tym razem udało nam się wspólnie z licznymi partnerami przeprowadzić ponad 2500 badań i konsultacji medycznych!!! 💪 Poniżej przedstawimy szczegółowe statystyki dot. poszczególnych stanowisk: ● Badanie ostrości wzroku - 412 osoby ● Pomiar ciśnienia tętniczego - 361 osób ● Pomiar przygodnego stężenia ..

*

11.04, godz. 18:00 – Modnie być sobą – warsztaty makijażu, Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie 12.04, godz. 9:30 - Szpital Pluszowego Misia, Wydział Nauk Społecznych UWM w Olsztynie - wydarzenie organizowane we współpracy z Uniwersytetem Nowoczesnego Obywatela 13.04, godz. 12:00 – Wyroluj raka – profilaktyka przeciwnowotworowa w, I ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2017 IFMSA-Poland Oddział Olsztyn
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl