polski english
*

Zakończyliśmy kolejną edycję akcji Zdrowie pod Kontrolą IFMSA-Poland. Tym razem udało nam się wspólnie z licznymi partnerami przeprowadzić ponad 2500 badań i konsultacji medycznych!!! 💪 Poniżej przedstawimy szczegółowe statystyki dot. poszczególnych stanowisk: ● Badanie ostrości wzroku - 412 osoby ● Pomiar ciśnienia tętniczego - 361 osób ● Pomiar przygodnego stężenia ..

*

11.04, godz. 18:00 – Modnie być sobą – warsztaty makijażu, Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie 12.04, godz. 9:30 - Szpital Pluszowego Misia, Wydział Nauk Społecznych UWM w Olsztynie - wydarzenie organizowane we współpracy z Uniwersytetem Nowoczesnego Obywatela 13.04, godz. 12:00 – Wyroluj raka – profilaktyka przeciwnowotworowa w, I ..

W sobotę 2 kwietnia odbył się Błękitny Happening zorganizowany przez Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. W tym roku również IFMSA-Poland została zaproszona do udziału w obchodach, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Dla dorosłych uczestników wydarzenia zorganizowaliśmy pomiar ciśnienia tętniczego oraz pomiar ..

*

Sklep Medyczny KREDOS oferuje holtery EKG, aparaty EKG, holtery ciśnienia, elektrokardiografy, zestawy do prób wysiłkowych oraz do rehabilitacji kardiologicznej, ergospirometry oraz papier do aparatów EKG Więcej informacji: https://kredos.pl KREDOS został partnerem naszej najbliższej akcji "Zdrowie pod Kontrolą", która odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia w godz. 11:00-17:00 na ..

*

Już w dniach 9-10 kwietnia Oddział Olsztyn Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego na kolejną edycję akcji profilaktycznej o nazwie "Zdrowie pod Kontrolą". Wydarzenie odbywać się będzie na terenie Galerii Warmińskiej w godzinach od 11.00 do 17.00 Przez cały czas trwania ..

*

Studencie kierunku lekarskiego! Oto lista aktualnie dostępnych kontraktów (na naszym fanpejdżu na portalu facebook lista ta będzie na bieżąco aktualizowana, w miarę rozchodzenia się kontraktów) - tym razem w arkuszu google, gdzie będzie na bieżąco aktualizowana: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RfcjFWHP9kFuk6fp_8k8ZCzUZ2A5XLeJ2Vlu19ptOrc/edit?usp=sharing Przed zgłoszeniem się na wyjazd, szczegółowo zapoznaj się z warunkami wymiany danej ..

*

Drodzy Członkowie IFMSA-Poland! Serdecznie zapraszamy do aplikowania na stanowiska ogólnopolskie. Termin zgłoszeń upływa 3.01.2016. Zapraszamy do zapoznania się z wymaganiami dostępnymi pod linkiem poniżej! https://groups.google.com/d/topic/ifmsa-pl/V8HAVzQOfSY/discussion ..

*

Dostępna jest już lista kontraktów dostępnych w kwalifikacji późnej na praktyki wakacyjne SCOPE. Czas na złożenie kompletu dokumentów mija 18.12.2015r. https://drive.google.com/file/d/0B0tkf7TNoaD8d2wxVWtVbnBPbzg/view Pytania i wątpliwości proszę kierować do LEO Oddziału: Katarzyna Bąk, e-mail: leo@olsztyn.ifmsa.pl  ..

*

W sobotę 12 grudnia odbył się Maraton Pisania Listów Amnesty International. W wyjątkowo klimatycznej atmosferze wszyscy zebraliśmy się, aby bronić ludzi, których prawa zostały złamane. Listy pisaliśmy w sprawie: ● Kobiety z Salwadoru, która została skazana na 30 lat więzienia, za to, że urodziła martwe dziecko ● Mężczyzny z ..

*
*
*
*

Dnia 4.12.2015 w Starym Zaułku na Olsztyńskiej Starówce odbyło się integracyjne spotkanie studentów medycyny polsko- i anglojęzycznej. Data wydarzenia nie została wybrana przypadkowo-spotkanie miało się odbyć w klimacie mikołajkowym. Był to motyw, który pozwolił studentom na porozmawianie o świątecznych tradycjach za granicą. Dodatkowo każdy miał możliwość ..

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Olsztyn
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl