polski english
*

Zapraszamy serdecznie na Koncert na Rzecz Pacjentów po Transplantacji, organizowany 17 grudnia na Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie przez Zespół Kliniki Medycyny Transplantacyjnej, Nefrologii i Chorób Wewnętrznych. ..

*

Szlachetna paczka to projekt, który pomaga potrzebującym w taki sposób, aby sami zaczęli sobie radzić w życiu. Od 15 lat jednoczy Polaków wokół idei mądrego pomagania. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc dla rodzin w potrzebie, a pomostem między nimi są SuperW, czyli wolontariusze Paczki. Ciepły szlafrok, lodówka ..

*
*
*
*

World AIDS Day w Olsztynie rozpoczęliśmy 1. grudnia od rozdania czerownych wstążeczek, które symbolizują solidarność z osobami zakażonymi HIV, chorymi na AIDS oraz ich bliskimi. Główna część akcji realizowana była 5. grudnia (sobota) w Bibliotece Uniwersyteckiej, gdzie rozpowszechnialiśmy wiedzę na temat HIV/AIDS poprzez rozdawanie materiałów informacyjnych. Całość ..

*

Dzisiaj Mikołajki! Z tej okazji mamy dla Was wyniki konkursu mikołajkowego. Komisja konkursowa w składzie Anna Tarnowska (Prezydent Oddziału) i Artur Nowakowski (Wiceprezydent Oddziału ds. marketingu) wylosowała nagrody: Książka "Biofizyka. 500 pytań testowych", PZWL ● Kasia Leszczyńska Książka "EKG w praktyce. Seria to proste", Edra Urban&Partner ● Patrycja Mergalska ● Kinga ..

Lista lokalna kwalifikacji SCOPE  Gratulacje dla wszystkich, którym się udało. Aby potwierdzić uczestnictwo w programie należy przelac na konto Oddziału opłatę kontraktową w wysokości 250zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników.  Konto Oddziału:  81 1050 1953 1000 0023 6789 9081 MIĘDZYNARODOWE STOWARZYSZENIE STUDENTÓW MEDYCYNY IFMSA-POLAND UL.OCZKI 1A,  02-007 WARSZAWA   Przelew nalezy ..

*
*
*
*

Dnia 2 grudnia 2015 roku zorganizowaliśmy akcję Szpital Pluszowego Misia w Zespole Placówek Edukacyjnych w Olsztynie. Było to już nasze drugie spotkanie z dziećmi autystycznymi i dziećmi z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Przez 3 godziny nasi wolontariusze wraz z podopiecznymi placówki leczyli chore misie, przepisywali leki i przeprowadzali poważne ..

Na wczorajszej konferencji prasowej minister Konstanty Radziwiłł przedstawił plany najważniejszych zmian, które będą wprowadzane w służbie zdrowia. Omówił zarówno działania, które już się rozpoczęły, jak i te, które będą podjęte wkrótce. Podsumowanie konferencji: http://www.mz.gov.pl/…/minister-konstanty-radziwill-przedst… ..

Władze Wydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie planują w najbliższym czasie wziąć udział w rozmowach w Ministerstwie Zdrowia, których tematem będzie przywrócenie stażu podyplomowego lekarzy i lekarzy dentystów. W związku z tym przekazujemy prośbę o wypełnienie poniższej ankiety, której wyniki pozwolą na poznanie stanowiska prezentowanego ..

*

Wczuwamy się powoli w atmosferę świąteczną i startujemy z pierwszym konkursem na naszym fanpage'u! Do 5 grudnia do godz. 23:59 macie szansę wygrać książki i gadżety IFMSA-Poland. Losowanie nagród i rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 6 grudnia Powodzenia!  Aby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy: 1. Polubić nasz Fanpage 2. ..

*

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS. Jest to święto obchodzone corocznie 1 grudnia z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) od 1988 roku Z tej okazji zachęcamy Was do przypinania sobie czerwonych wstążeczek na znak solidarności z zakażonymi HIV i chorymi na AIDS. Pokażmy, że nie jesteśmy ..

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Olsztyn
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl