polski english
*

W ramach obchodów Światowego Dnia AIDS zapraszamy wszystkich w tym roku na następujące wydarzenia: ● Koncert zespołu Painkillers - sobota 5/12/2015 godz. 20:00, Klub Amnezja (w przerwach koncertu przewidziane są konkursy z nagrodami)  ● Stoisko informacyjne - sobota 5/12/2015 godz. 10:00 - 16:00, Biblioteka Uniwersytecka ● Wystawa plakatów "Jak ..

*

Wizyty w gabinecie lekarskim bywają dla dzieci stresującym przeżyciem. Jednak choroby towarzyszą nam przez całe życie, dlatego tak ważne jest by poprzez zabawę wzbudzić zaufanie do personelu medycznego. Staramy się pokazać maluchom, że wizyty u lekarza nie trzeba się obawiać. Wszystko to, za pomocą kolorowych naklejek, ..

Wyniki kwalifikacji SCOPE na listę ogólnopolską wczesną znajdziecie TUTAJ  Gratulacje dla wszystkich zakwalifikowanych!!!  Dla niezakwalifikowanych przypomnienie - wyniki kwalifikacji na listę lokalną już 4 grudnia :)  ..

Ogólnopolska lista wczesna osób zakwalifikowanych do wyjazdu na Wymianę Naukową SCORE już jest! Do pobrania w Aktualnościach oraz zakładce Wyniki Kwalifikacji. Zakwalifikowanym gratuluję i przypominam o obowiązujących terminach wnoszenia opłat. ..

13 listopada w piątek odbyło się przedstawienie pt.: „FAS – zero alkoholu w ciąży” w Auli Teatralnej na Wydziale Humanistycznym. Jego celem było przybliżyć zespół FAS, czyli zespół wad wrodzonych, który jest najpoważniejszą konsekwencją picia przez kobietę alkoholu w ciąży. Była to pierwsza tego typu akcja w ..

*

Co roku podczas Jesiennego Zgromadzenia Delegatów odbywa się uroczysta gala wręczania nagród Zarządu Głównego, tzw. Ehrmannów, czyli Oskarów IFMSA-Poland. Nagrody otrzymują najlepsi z najlepszych, jako dowód ich wyróżniającej się działalności i uwieńczenie rocznej pracy w Oddziale. W tym roku możemy się poszczycić aż dwoma Ehrmannami oraz jedną nominacją ..

*

Delegacja Oddziału Olsztyn wróciła już do domu po bardzo udanym ZD. Uczestniczyliśmy w Gali Otwarcia, wykładzie inauguracyjnym, sesjach plenarnych, warsztatach tematycznych oraz Gali Ehrmannów i Balu Maskowym Emotikon wink Mamy się czym chwalić! Maryla Kapusta została wybrana do Komisji Rewizyjnej IFMSA-Poland na rok 2016, a Łukasz Jaśkiewicz ..

*

Delegacja Oddziału Olsztyn właśnie uczestniczy w sesji plenarnej 35. Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland w Poznaniu. Trwają prezentacje kandydatów do Zarządu Głównego, Komisji Rewizyjnej oraz na stanowiska Koordynatorów Narodowych Kandydatem na członka Komisji Rewizyjnej wywodzącym się z naszego Oddziału jest Maryla Kapusta! Trzymamy wszyscy kciuki za Marylę i życzymy ..

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Olsztyn
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl