polski english
*

Maryla Kapusta - obecna Koordynator Narodowy ds. Praw Człowieka i Pokoju (NORP) zakończyła prezentację swojej kandydatury na stanowisko Członka Komisji Rewizyjnej IFMSA-Poland na rok 2016! Razem z Marylą kandydują wspólnie Anna Cepowicz z Oddziału Białystok oraz Klimek Mateusz z Oddziału Śląsk. Głosowanie odbędzie się jeszcze dzisiaj, będziemy ..

Studentów pierwszego roku zapraszamy do zapoznania się z nowością PZWL! „Biofizyka. 500 pytań testowych” będzie doskonałą pomocą w powtórzeniu i usystematyzowaniu posiadanej już wiedzy. Samodzielne rozwiązanie zadań umożliwi obiektywną i szybką samoocenę. Autorzy – doświadczeni wykładowcy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – przygotowali publikację na podstawie obowiązujących standardów nauczania biofizyki, ..

*
*
*
*

Pierwsze koty za płoty! 10 listopada odbyła się otwierająca tegoroczny cykl projekcja Kina SCORPion, czyli kina z medycyną w tle. Tematem przewodnim tej edycji było PTSD, czyli Zespół Stresu Pourazowego. Dzięki uprzejmości pani Katarzyny Gawlińskiej, eksperta witryny Misja: PTSD oraz działaczki Fundacja Szarik mieliśmy okazję zaznajomić się z ..

*
*
*
*

Zdjęcia/ photos: Stefania Brejtfus, Helena Cyranik, Natalia FIlimoniuk, Aleksander Tyszka #‎DzieńdlaZdrowia #‎IFMSAOlsztyn ..

*

Już w sobotę 7 listopada Oddział Olsztyn Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Olsztyna na kolejną edycję akcji profilaktycznej o nazwie "Dzień dla Zdrowia". Wydarzenie odbywać się będzie na terenie Galerii Warmińskiej w godzinach od 11.00 do 17.00 Zdrowie to jedna z najwspanialszych ..

Dear English Division Students! We are happy to announce that SCORE website has updated ifnformation for you in english! To see select english version of our website (top right corner) -> SCORE -> Documents and Info   ..

*

Zgłoszenia i szczegóły na temat dostępnych funkcji: link Instrukcja wypełniania formularza: 1. Wypełnij swoje dane osobowe i wybierz funkcję, która Cię interesuje 2. Kliknij "Kontynuuj" (na tym etapie twoje zgłoszenie jeszcze nie zostanie nigdzie wysłane) 3. Zapoznaj się z wymaganiami dotyczącymi danej funkcji 4. Wypełnij dodatkowe informacje w formularzu lub wróć ..

*

Rejestracja na 35. Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland, Poznań 2015 czas start! Jakie jest najgorętsze listopadowe wydarzenie tego roku? Oczywiście Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland w Poznaniu! Nie ważne czy jesteś ifemsowym dinozaurem czy zupełnym świeżaczkiem, jeśli chcesz naładować się pozytywną energią, dowiedzieć się więcej o działalności Stowarzyszenia i dobrze się bawić, ..

*
*
*
*

W sierpniu w Olsztynie gościliśmy studentów medycyny w ramach SCOPE i SCORE. Studenci z Bośni i Hercegowiny, Tajwanu, Indonezji, Tunezji, Hiszpanii, Turcji, Węgier, Rumunii, Maroko i Czech odbywali praktyki wakacyjne w szpitalu oraz wymianę naukową w Katedrze Fizjologii Człowieka WNM UWM. Spędzali z nami aktywnie czas ..

*
*
*
*

Zdjęcia: Aleksander Tyszka ..

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Olsztyn
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl