polski english
*

ISIC za darmo dla każdego członka IFMSA-Poland Sprawdź na www.ifmsa.isic.pl ;) Od tego roku rozpoczęliśmy współpracę z Almatur, dzięki której każdy członek IFMSA-Poland może zupełnie za darmo wyrobić sobie kartę IFMSA-Poland ISIC! Już wkrótce ruszamy z programem zniżek tylko dla naszych członków, tymczasem możecie korzystać ze wszystkich bonusów, ..

*

Marzą Ci się praktyki w Ameryce Południowej? Może chciałbyś spróbować pracy w koreańskim laboratorium naukowym? Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda życie i praca studenta medycyny w Afryce? Jeśli tak to praktyki SCOPE i wymiana naukowa SCORE są właśnie dla Ciebie :) Zapraszamy na spotkanie informacyjne o programach ..

*

Do wygrania Duży Szczeklik, stetoskop oraz książka International Trauma Life Support. Nagrody zostały ufundowane przez Medycyna Praktyczna i sklepdlalekarza! Zastanawiałeś się kiedyś jak odpowiedziałbyś na najprostsze pytania dotyczące życia? Jak odpowiedziałaby na nie osoba niepełnosprawna, nieheteroseksualna, bezdomna, starsza czy pochodząca z innego kraju? Czy naprawdę się od ..

*
*
*
*

W ramach tegorocznej edycji akcji Peer Support zorganizowaliśmy naszym nowym kolegom i koleżankom z pierwszego roku Medapciak, czyli dzień adaptacyjny na Wydziale Nauk Medycznych.   Punktem pierwszym były zajęcia na Katedrze Anatomii, na których powitaliśmy liczną grupę około 50 osób. Zajęcia te umożliwiły świeżo upieczonym studentom zapoznanie z ..

*english below*  Marzą Ci się praktyki w Ameryce Południowej? Może chciałbyś spróbować pracy w koreańskim laboratorium naukowym? Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda życie i praca studenta medycyny w Afryce? Jeśli tak to praktyki SCOPE i wymiana naukowa SCORE są właśnie dla Ciebie :) Zapraszamy na spotkanie informacyjne o ..

Zapraszamy wszystkich chętnych do działania w IFMSA-Polnad oddział Olsztyn a szczególnie w... Programie Stałym ds. Wymiany Naukowej - SCORE! Chcesz pomóc w organizacji wymiany dla naszych studentów oraz przyjeżdżających? Może chcesz poznać ciekawych ludzi i podszkolić swój język? A może masz ciekawe pomysły co usprawnić czy zmienić? Dołącz ..

*

29.05 w ostatni majowy piątek zorganizowaliśmy wspólne spotkanie ze studentami anglojęzycznego kierunku lekarskiego na naszej uczelni. Była to akcja cykliczna przeprowadzona w ramach programu SCORP. Przed rozpoczęciem sesji mieliśmy okazję wspólnie się odprężyć przy grillu nad Jeziorem Kortowskim. W przeciągu 6godzin, które upłynęły nam niesłychanie szybko, ..

*
*
*
*

Za nami ostatnie w tym roku akademickim zajęcia, podczas których zgłębialiśmy tajniki szycia chirurgicznego. Tym razem były one skierowane dla studentów pierwszego i drugiego roku kierunku lekarskiego. Kolejna edycja Warsztatów Szycia Chirurgicznego juĹź w nowym roku akademickim. Zachęcamy do śledzenia informacji pojawiających się na naszej stronie internetowej www.olsztyn.ifmsa.pl oraz ..

*

RESEARCH WORKSHOP 2015- POZNAJ MAGIĘ RESEARCH’U   Zapraszamy wszystkich na warsztaty organizowane przez Program Stały ds. Wymiany Naukowej Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Pilotażowa wersja tego projektu odbędzie się równolegle z  I Międzynarodową Studencką Konferencją Psychiatryczną w Katowicach (TUTAJ)   Katowice, 18 kwietnia 2015 r. Godzina: 10:00-17:00 Miejsce: Katowice, Śląski Uniwersytet ..

*

Dnia 21.01, tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych w naszym Województwie, odbył się program edukacyjny Bezpieczne Ferie organizowany przez Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela, którego byliśmy współautorami. Zajęcia skierowane były dla dzieci i młodzieży. Ich celem była promocja zdrowego stylu życia. Najmłodsi słuchacze mieli okazję poznać podstawowe zachowania prozdrowotne ..

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Olsztyn
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl