polski english

Do pobrania lista ogólnopolska późna SCORE. Zgodnie z regulaminem SCORE czas na wniesienie opłaty kontraktowej to 10 dni od opublikowania wyników czyli 4 Luty 2015 Wszystkim zakwalifikowanym gratulujemy! ..

*

Szanowni Członkowie Stowarzyszenia, oto link do listy kontraktów dostępnych w ramach kwalifikacji ogólnopolskiej późnej w imponującej liczbie 116: https://drive.google.com/file/d/0B35tUWtrvDoeMXZvNUstcENUa0U/view W dniach 22-24 stycznia 2015 stosowne dokumenty aplikacyjne należy złożyć do Koordynatorów Lokalnych ds. Praktyk Wakacyjnych w Waszych Oddziałach (LEO). Wymagane dokumenty oraz ogólne warunki wymiany znajdziecie na stronach oddziałowych ..

Zapraszamy do zapoznania się kontraktami dostępnymi w ramach listy ogólnopolskiej późnej! Pamiętajcie że deadline składania dokumentów to 24.01.2015 Informacje na temat procesu kwalifikacji, wymaganych dokumentów i opłat znajdują się na stronie oddziału - zakładka SCORE. ..

*
*
*
*

Po raz kolejny mieliśmy okazję wziąć udział, tym razem już w XXI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Specjalnie z tej okazji zorganizowaliśmy plenerową odsłonę Szpitala Pluszowego Misia. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych dzieci bardzo licznie uczestniczyły w przygotowanych przez nas atrakcjach a maskotki były ciągle badane i poddawane ..

*

Nareszcie! Wraz z Samorządem Studenckim oraz wszystkimi Studentami WNM, a także innych wydziałów udało nam się zakończyć akcję Szlachetna Paczka UWM WNM! I trzeba przyznać, że zrobiliśmy to w naprawdę wielkim stylu - kilkadziesiąt kilo szczęścia oraz 22 paczki zostaną wkrótce dostarczone do naszej rodziny. Wszystkim ..

*

Koleżanki i Koledzy, w związku z przeciążeniem serwera, do którego doszło w dniu wczorajszym (12 grudnia 2014) przed północą, termin na przesłanie formularzy elektronicznych w ramach kwalifikacji wczesnej został przesunięty na dzisiaj (13 grudnia 2014) do godz. 23:59. Miejmy nadzieję, że tym razem nic się nie zepsuje ..

*

W ostatni poniedziałek podczas Kina Kobiet w Kinie Helios w Centrum Handlowym Aura IFMSA-Poland oddział Olsztyn miał okazję przedstawić nasz projekt dotyczący przeciwdziałaniu przemocy ze względu na płeć - Daphne.  Tym razem w kolorach pomarańczy informowałyśmy kobiety o tym jak istotne jest przeciwdziałanie i zgłaszanie wszelkich bezprawnych ..

*

W minionym tygodniu w dniach 1-5 grudnia 2014 mieliście okazje spotkać nas w Bibliotece Uniwersyteckiej podczas akcji profilaktycznej związanej z obchodami Światowego Dnia AIDS, który przypada 1. grudnia.  Na naszym stoisku informacyjnym przperowadziliśmy szereg rozmów i konkursów związanych z profilaktyką i zaprzestaniem rozprzestrzeniania się wirusa HIV. Mogliście ..

*

  Dnia 2. grudnia we wtorek mieliśmy okazję zorganizować imprezę edukacyjną z okazji Światowego dnia AIDS. Spotkaliśmy się w klubie Agros na Kortowie, aby szerzyć wiedzę na temat HIV i AIDS oraz przypominać wszystkim o profilaktyce i bezpieczeństwie.   Światowy Dzień AIDS obchodzimy co roku 1. grudnia z inicjatywy ..

*

W tym roku nasz Oddział połączył swoje siły razem z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Olsztynie i razem zorganizowaliśmy coroczny wielki 15. Maraton Pisania Listów Amnesty International!   Czym jest Maraton? Przede wszystkim jest możliwością zaprotestowania przeciwko przypadkom łamania Praw Człowieka, które niestety zdarzają się na całym świecie. ..

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Olsztyn
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl