Program Stały ds. Edukacji Medycznej (SCOME)

Program Stały ds. Edukacji Medycznej (SCOME)

Co to dokładnie jest i na czym polega?  Ten program ma na celu naukę podstawowych czynności, a także umiejętności klinicznych, poprzez praktyczne zajęcia. Przed Wami skrót tego, co mamy do zaoferowania: 

- ciekawe warsztaty, podczas których nabędziecie wiedzy i zdolności, których możecie już nie mieć okazji poznać przed blokami klinicznymi, 

- wstępne kontakty z wykładowcami,

nauka poprzez zabawę, oraz szereg innych pozytywnych aspektów.

Co organizujemy w ramach naszego programu?

Peer Support – chyba nie musimy tłumaczyć Wam tej akcji.

Warsztaty szycia chirurgicznego – już na pierwszym roku możecie nauczyć się szyć prawdziwymi narzędziami i metodami chirurgicznymi.

Warsztaty EKG – jak lekarze czytają te szlaczki? To jeszcze nigdy nie było takie proste jak na naszych warsztatach!

Poznaj swoją specjalizację - nie wiesz kim chcesz być i jak wygląda życie młodego lekarza? To warsztaty właśnie dla Ciebie!

Warsztaty „Poród fizjologiczny” – takiej umiejętności pozazdrości Wam każdy! Co zrobić gdy nagle zobaczysz rodzącą kobietę? Tego na zajęciach się nie nauczycie!

„Stress out” - taniec towarzyski i yoga – darmowe zajęcia od podstaw yogi i tańca towarzyskiego prowadzone przez profesjonalistów w tym zakresie. 

 

Jeżeli zainteresowaliśmy Cię tym Programem Stałym lub masz własne pomysły dotyczących warsztatów, które moglibyśmy stworzyć w jego zakresie, to już teraz możesz je organizować jako koordynator lokalny projektu. Koniecznie dołącz do nas i bądź członkiem zespołu SCOME!

Martyna Chrustowicz – Koordynator Lokalny ds. Edukacji Medycznej 

lome@olsztyn.ifmsa.pl

 

 

Dyżur

Brak dyżurów w najbliższym czasie.