Spotkanie informacyjne Exchanges!

Czy mogę wyjechać w tym roku na wymianę naukową lub praktyki? 

Na nasze stowarzyszenie składa się wiele programów. Dzięki nim macie możliwość rozwijania się w trakcie roku akademickiego, biorąc udział w różnych warsztatach (jak na przykład szycia chirurgicznego). Możecie również doskonalić się poprzez zostanie wolontariuszem i przeprowadzanie akcji. Zdobywacie wtedy wiele umiejętności miękkich, poznajecie tajniki organizacji wydarzeń i zyskujecie nowe kontakty zarówno na uczelni, jak i poza nią.

Jest jeszcze jedna korzyść, którą możecie (tym razem bardziej bezpośrednio) uzyskać. Chodzi tutaj o możliwość wyjazdu do innego kraju na Praktykę Kliniczną lub Wymianę Naukową. Dzięki temu macie miesiąc na to, by zobaczyć, jak wyglądają pewne procedury w innych częściach świata. Poznajecie też nowych ludzi i dowiadujecie się ciekawych rzeczy o innych kulturach.

Specjalnie dla Was nasze tegoroczne koordynatorki tych programów - Beata Twardowska (Koordynatorka Lokalna ds. Praktyk Klinicznych) i Lena Tomaszek (Koordynatorka Lokalna ds. Wymiany Naukowej), nagrały film z najważniejszymi informacjami o tym, jak wygląda taki wyjazd i co zrobić, by na niego zaaplikować.

Zapraszamy do obejrzenia!

https://youtu.be/2OLHCjJs2DI

 

Dyżur

Brak dyżurów w najbliższym czasie.