Członkinie oddziału Olsztyn w szeregach Team of Officials

Z ogromną dumą zawiadamiamy, że Zgromadzenie Delegatów, które odbyło się w dniach 21,22 listopada 2020 wybrało Justynę Kacperczyk na stanowisko Koordynatorki Narodowej ds. Wymiany Naukowej (NORE) oraz Karolinę Szamałek na stanowisko Koordynatorki Narodowej ds. Praw Człowieka i Pokoju.

Justyna Kacperczyk bierze bardzo czynny udział w akcjach IFMSA już od ponad 4 lat.

Zaczynała od uczestnictwa w Zdrowiu pod kontrolą i od tego czasu prężnie pnie się po szczeblach ifmsowej kariery. Na stanowisko NORE została wybrana po raz drugi, dlatego jesteśmy podwójnie dumni i spokojni, że sprawy naszych wymian naukowych są w odpowiednich rękach. Justynę cechuje punktualność i uczciwość a kino to jej ogromne hobby. Jest człowiekiem wielu pasji co potwierdza Mistrzostwo Europy w karate Shinkyokushin oraz licencja instruktorki narciarstwa.

Karolina Szamałek obejmuje nowe stanowisko również po 4 latach czynnego uczestnictwa w IFMSie.

Rozpoczęła studia na UTH w Radomiu gdzie podjęła się założenia oddziału od zera. Pierwszą zorganizowana akcją były Warsztaty szycia chirurgicznego. W Olsztynie objęła funkcję LOPR. W 2020 roku została Asystentką Koordynatorki Narodowej ds. Praw Człowieka i Pokoju gdzie stawiła czoło nowej sytuacji epidemiologicznej, która wymusiła przeniesienie naszych akcji do internetu.

Co dalej? Sami przeczytajcie:

Planów na rok 2021 jest wiele. Mam nadzieję, że wraz z moim nowym zespołem zrobimy dużo dobrego! A planujemy rozwój, wolontariat, działalność na rzecz innych i włożymy w to ogrom serducha!

Kochani, angażujcie się, to jest ten czas. Każdy program w naszym stowarzyszeniu jest doskonałym polem do rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności, które przydają się później w życiu. Warto działać ponadprogramowo. Do zobaczenia!

 

Dodatkowo Oddział Olsztyn może pochwalić się liczną grupą wyłonioną poprzez konkursy ogólnopolskie. W 2021 roku na arenie narodowej reprezentować nas będą:

Paulina Kołodziejczyk jako Asystentka Sekretarza Generalnego IFMSA

Aleksandra Kłosińska jako Członkini SWG ds. Bazy Relacji

Joanna Tabak jako Koordynatorka Ogólnopolska Projektu Poznaj swoją specjalizację

Laura Eliszewska jako Koordynatorka Ogólnopolska Projektów Różowych

Kinga Haduch jako Członkini Zespołu Ogólnopolskiego SCORP ds. Marketingu

Olga Chorąży jako Koordynatorka Ogólnopolska ds. Projektów Charytatywnych

Julia Borowska jako Koordynatorka Ogólnopolska ds. Praw Człowieka

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.


Dyżur

Brak dyżurów w najbliższym czasie.